Heej <3 !
Ten blog został założony po to, abyście dowiedzieli się więcej o One Direction...Dwie adminki będę dodawać posty, ja nazywam się Magda i moim ulubiencem jest Harry, natomiast Agata lubi Zayna. Jednak nie martwcie się, że będą tu tylko wiadomości tylko o nich! Nie ! Znajdziecie tutaj newsy dotyczace chłopaków oraz informacje o trasach koncertowych. Mamy nadzieję że będziecie komentować i dacie znać o czym mamy Wam napisać. Na początek kilka faktów o członkach z 1D :
Zayn
1. Gdyby Zayn miał być zwierzęciem, zostałby lwem.
2. Ma małe znamię koło wargi.
3. Zayn może podrywać dziewczynę ale jeśli odbywa się to przed kamerami to robi się nieśmiały.
4. Jest dumny z tego że jest Muzułmaninem.
5. Cieszy się że przeszedł najdalej z wszystkich wyznawców Islamu w X-Factor.
6. Jest typem niegrzecznego chłopca, został wywalony ze szkoły.
7. Próbuje rzucić palenie bo wie że jego fani tego nie lubią.
8. Jego ulubione powiedzonko to : vas happenin?!
9. Gdy Zayn jest pijany, zabawnie tańczy.
10. Jego ulubiony kolor to niebieski.
11. Twierdzi że rozumie dziewczyny lepiej niż przeciętny mężczyzna.
12. Macha do fanów z samochodu, a następnie odjeżdża.
13. Sądzi że byłby bardzo opiekuńczym chłopakiem.
14. Gdy miał 6 lat, wyrzucił telewizor przez okno. { haha. }
15. Pisał piosenki i wiersze, zanim jeszcze stał się popularny.
16. Imię Zayn po Arabsku oznacza – piękny.
17. Czeka na dzień, kiedy zaśpiewa dziewczynie piosenkę „Let Me Love You” bo będzie w niej naprawdę zakochany.
18. Najsłodszą rzeczą jaką zrobił, było kupienie swojej siostrze bilety na koncert Justina Biebera.
19. Gdy lubi jakiegoś fana, wpycha głowę koło jego głowy podczas robienia zdjęcia.
20. Ulubioną serią książek Zayn’a jest Harry Potter.
Liam
-Liam jako dziecko został ugryziony w kostkę, przez węża.
-Liam: Chciałbym zjeść Zayna. Nie wiem dlaczego, ale chciałbym.
-Jeśli chodziłeś do szkoły z Liamem, zazwyczaj mogłeś go znaleźć na końcu klasy piszącego wiersze.
(oj szkoda ,ale z nim nie chodziłam , widać JAKI romantyczny ... ;)
-Chłopcy czasami nazywają Liama 'terapeuta', bo daje najlepsze porady.
-Nawet jeśli Liam jest bardzo zajęty, wychodzi na chwilę by zadzwonić do Danielle i powiedzieć jej, że ją kocha.
-Zjadł kiedyś 18 skrzydełek kurczaka na raz ( XD )
-Liam powiedział , że gdy jest smuty chłopacy mówiąc , aby ,, Wyobraził sobie dziecko z brodą "
- Kiedy był dzieckiem musiał dostawać 32 zastrzyki dziennie , by przeżyć.
- Uwielbia filmy Disneya , a zawłaszcza Toy Story.
- Uwielbia niebieskie oczy.
-Liam woli brunetki.
-Dał kiedyś fance swój numer telefonu !
-Liam zamierza wyjść za mąż w wieku 26 lat.
-Uwielbia oddane fanki , myśli , że są urocze.
-Liam jest najbardziej romantycznym chłopakiem w zespole.
-Jeśli potrafiłby śpiewać jak jakaś inna gwiazda, wybrałby Justina Timberlaka.
-Liam powiedział, że nie może żyć bez żelu do włosów i Nialla.
-Liam musiał zmienić swój numer telefonu, ponieważ wyciekł on do internetu.
-Panicznie boi się łyżek.
Harry
-Harry wybiegł kiedyś na boisko podczas meczu i zaczął tańczyć.
-Jeśli już masz wpaść w tarapaty za to że kogoś uderzyłeś, możesz uderzyć go bardzo mocno - Harry.
-Harry nie lubi gdy dziewczyny skarżą się na swoją wagę.
-Harry mówi że jego włosy są dwubiegunowe bo raz są kręcone a raz bardziej proste.
-Harry *do reporterki*: Wiesz co zawsze jest miłe? To że jest tak wiele miłych wiadomości od fanów które możesz
przeczytać. Na przykład na twitterze, ludzie pytają o follow back ale teraz znajdą się też wiadomość typu "Cześć, jak minął ci dzień?" na które mogę odpisać "Mój dzień był uroczy, jak twój?".
-Harry jeździł kiedyś zupełnie nagi na motocyklu.
-Chłopcy mówią, że Harry będzie najlepszym chłopakiem bo rzuci wszystko i da dziewczynie cały świat.
-Gdy Harry chodził do szkoły, większą częścią jego przyjaciół były dziewczyny.
-Kiedy Harry chodził do szkoły, ciągle się spóźniał i wpadał w problemy za bycie bezczelnym.
-Harry powiedział dla Magazynu OK że jak by mu kazali pozować nago to z przyjemnością by
pozował.
-Harry mówi, że dziwne rzeczy są fajne.
-Harry ma na dużym palcu prawej stopy tatuaż.
-Raz, kiedy Harry, chodził jeszcze do szkoły, przywiązał swoją rękę taśmą do nogi ławki i nie mógł, jej odkleić
-Harry swój pierwszy autograf dał właśnie Louis'owi.
-Hazza nigdy się nie rozłącza, dopóki nie usłyszy "kocham Cię:" od swojego przyjaciela [Louis'a] przez telefon
Niall
-Chłopaki nie lubią spać z Niall'em, bo kopie w nocy.
-Niall uważa, że dziewczyna może chrapać, ale nie głośno.
- Kiedyś bus One Direction zderzył się z innym samochodem , to Niall się tylko śmiał.
-Niall chciałby stać się drugim bad boy’em w One Direction.
- Kiedyś, gdy Niall był mały, rozwalił głowę Greg'a [brata] paletką od ping pong'a.
-Cały czas "gramy" w walki, Liam zrobił niedozwolony chwyt za szyję w walce zapaśniczej - Niall
-Zawsze pakuję za mało bokserek. Muszę je potem myć samodzielnie w pralni - Niall.
-Niall lubi tatuaż Zayna przedstawiający bumboxa.
-Niall chciałby mieć psa, ale boi się że nie będzie miał się nim kto zająć gdy będzie zajęty.
-Niall ma swoją bardzo delikatną stronę. Jego mama nauczyła go piec - robi świetne babeczki - Bobby Horan.
-Niall czasem zastanawia się czy ktoś myśli o nim przed snem.
-Niall nigdy nie był w poważnym związku bo czeka na tą jedną jedyną dziewczynę
-Jeśli zobaczysz Niall’a bez jedzenia na jego ręce on może śpiewać, albo właśnie zrobił sobie przerwę na trzy minuty.
-Ludzie przedstawiają Niall'a jako "niewinnego" ale tak naprawdę to taki nie jest.
-Chcę poślubić dziewczynę która jest słodka i prosta. Nie lubię ideałów - Niall
-Niall głośno śpiewa pod prysznicem
-Niall często upewnia się że nie traci swojego akcentu.
-Rodzice Niall'a pomimo rozwodu są w przyjaznych relacjach.
-Josh twierdzi że Niall jest najlepszym przyjacielem każdego.
- Niall powiedział że może oglądać każdy sport z wyjątkiem baseball'u. Twierdzi że jest nudny.
-Gdy Niall był mały to bał się klaunów.
Louis
-Raz Louis uczesał Eleanor do ich wspólnego zdjęcia.
-Eleanor po imprezie w X-Factor razem z Louisem tańczyła tango na ulicy.
-Koledzy mówili w szkole na Louisa Lewis bo on powiedział im że Hannah też go tak nazywa. [Hannah to jego była dziewczyna]
-Louis zawsze mógłby pić herbatę ze swoją mamą.
-Louis lubi oglądać One Three Hill.
-Mieć innych ludzi z tobą jest bardzo miłe i robi wszystko dużo fajniejszym. - Louis
-Louis'a męczy pytanie o to czy chłopcy naprawdę się przyjaźnią, bo sądzi że nie są na tyle dobrymi aktorami żeby udawać swoją przyjaźń przed kamerami.
-Louis w święta Bożego Narodzenia wysłał tort/ciasto do szpitala dziecięcego Bluebell Wood.
-Louis: Wszystkie nasze kroki taneczne nawiązują do naszych mam.. Reporter: W jakim sensie? Louis: W seksualny
sposób...
-W rodzinnym domu Louisa, na ścianach wisi parę nagród chłopaków.
-Żyj tą chwilą, ponieważ wszystko jest jeszcze niepewne. - Louis
-Każda dziewczyna na świecie jest piękna. - Louis
-Kiedy wszyscy są zestresowani, zawsze próbuję ich jakoś rozśmieszyć - Louis
- Louis uważa, że przyjaźń działa albo nie. Jest szczęśliwy, że wszyscy tak dobrze się dogadują.
-Louis popiera kampanie uświadamiające co to HIV i AIDS.
W następnym poście opisana będzie idealna randka, jaką chłopcy sobie marzą.
A na koniec macie tutaj naszych łobuziaków ! Buziaczki ! ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz