sobota, 8 lutego 2014

Moi normalni idole xD

1D jako ...Directionerki

Louis: Ale ten Louis jest fantastyczny!

Zayn: Ale ten Zayn jest przystojny aww..

Niall: Ale ten Nialler ma figurę, tyle je, a jest chudy

Liam: A!!! To 1D, mogę autograf?!

Harry: Wow, ale ten Harry ma cudne loki *______*



1D jako ...babcie

Harry: Huu!! Ale jestem sexy babcią

Zayn: Moja uroda przeminęła! Nieee!!!!!!!!!!!!!!!!

Liam: Witaj wnusiu, masz czekoladkę od babci

Wnuczek: Babciu, mogę pograć na twoim tablecie, bo mój się roładował
Louis: Weź się odwal, ten jest mój, naładuj se!

Niall: Ale jestem głodna! Wsiadam na skuterek i jadę do Nando's



via. Krążą pogłoski, że Harry jest Boski







Haha ! xDe to takie True!

Brak komentarzy: