niedziela, 9 lutego 2014

1D jako..

1D jako dzieci

Zayn: Kiedy w końcu wyrosną mi włosy! Ile można czekać?!

Louis: Hally, weś tego kotecka, bo bo zraz zje mi malchewkę!

Niall: Hally, weś tego kota! Depta mi obiadek!

Harry: No dobszę, choć kotecku, jak widać nik cię tu nie docenia! Pff!

Liam: Mamo! Ja nie chcę zupy, ja się boje łyzek!






1D jako zwierzęta xD

Louis (Królik): Ale fajnie jest być królikiem! Ma się tyle marchewek

Harry (Pudel): Ale mam cudne loki *_______*

Zayn (Bawół): Nienawidzę natury! Dlaczego ja jestm takim niewdzięcznym bawołem! Powinienem być co najmniej lwem!

Liam (Kot): Biegnij mała myszko! Szybko, zanim dopdną Cię inne koty!

Niall (Antylopa): Ale jestem szczupły, a ile mogę wcinać!





1D jako hydraulicy

Liam: Proszę, umywalka naprawiona.
Jakiś pan: Więc ile płacę?
Liam: Nie trzeba,na koszt firmy.

Louis: Więc co się stało z pani kiblem?
Jakaś baba: No, nie wiem, ciągle jest zatkany.
Louis: Trzeba było mniej srać!

Zayn: Ale ma pani czyste lustro, Wow! A JAKIE WIELKIE!
Jakaś pani: Dobrze, dziękuję, a naprawi pan moją umywalkę?
Zayn: Taak, zaraz.......

Niall: No, toaleta naprawiona.
Jakiś pan: Ile to będzie kosztowało?
Niall: Bigos i dwa kurczaki.

Harry: O! Ale ma pani ślicznego kotecka! Kicici...!
Jakaś pani: Dziękuję, a naprawi pan w końcu ten zlew?
Harry: Taak, zaraz...










A tutaj macie Naszego słodziaka w niezbyt...normalnej sytuacji..:)





Brak komentarzy: