1D jako dzieci
Zayn: Kiedy w końcu wyrosną mi włosy! Ile można czekać?!
Louis: Hally, weś tego kotecka, bo bo zraz zje mi malchewkę!
Niall: Hally, weś tego kota! Depta mi obiadek!
Harry: No dobszę, choć kotecku, jak widać nik cię tu nie docenia! Pff!
Liam: Mamo! Ja nie chcę zupy, ja się boje łyzek!
1D jako zwierzęta xD
Louis (Królik): Ale fajnie jest być królikiem! Ma się tyle marchewek
Harry (Pudel): Ale mam cudne loki *_______*
Zayn (Bawół): Nienawidzę natury! Dlaczego ja jestm takim niewdzięcznym bawołem! Powinienem być co najmniej lwem!
Liam (Kot): Biegnij mała myszko! Szybko, zanim dopdną Cię inne koty!
Niall (Antylopa): Ale jestem szczupły, a ile mogę wcinać!
1D jako hydraulicy
Liam: Proszę, umywalka naprawiona.
Jakiś pan: Więc ile płacę?
Liam: Nie trzeba,na koszt firmy.
Louis: Więc co się stało z pani kiblem?
Jakaś baba: No, nie wiem, ciągle jest zatkany.
Louis: Trzeba było mniej srać!
Zayn: Ale ma pani czyste lustro, Wow! A JAKIE WIELKIE!
Jakaś pani: Dobrze, dziękuję, a naprawi pan moją umywalkę?
Zayn: Taak, zaraz.......
Niall: No, toaleta naprawiona.
Jakiś pan: Ile to będzie kosztowało?
Niall: Bigos i dwa kurczaki.
Harry: O! Ale ma pani ślicznego kotecka! Kicici...!
Jakaś pani: Dziękuję, a naprawi pan w końcu ten zlew?
Harry: Taak, zaraz...
A tutaj macie Naszego słodziaka w niezbyt...normalnej sytuacji..:)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz